Bajkowe Przedszkole

« Lipiec 2014 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni

Powitanie

Witaj na stronie Zespołu Szkół w Sulęcinku, w skład którego wchodzą Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Przedszkole.

Zestaw podręczników Gimnazjum

podręczniki

Szkolny zestaw podręczników obowiązujący      w roku szkolnym 2014/2015

w Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Sulęcinku

Zestaw podręczników SP

podręczniki

Szkolny zestaw podręczników obowiązujący       w roku szkolnym 2014/2015

w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka    w Sulęcinku

Wycieczka do Trójmiasta i Hel

Trójmiasto

W dniach 16 – 18 czerwca 2014 roku uczniowie gimnazjum odpoczywali nad Bałtykiem i zwiedzali Trójmiasto i Hel.

PODĄŻALI ŚLADAMI KAROLA WOJTYŁY

KRAKÓWUczniowie Szkoły Podstawowej w Sulęcinku, rodzice i opiekunowie w dniach 16-19 czerwca pojechali na wycieczkę, by zobaczyć miejsca związane z naszym ukochanym świętym Janem Pawłem II.

Wiersze Emilii Waśniowskiej

kokurs22222226  maja w Poznaniu w jednej z poznańskich szkół odbył się konkurs recytatorski  dotyczący twórczości pani Emilii Waśniowskiej.

Piknik rodzinny

PiknikW czwartek 22 maja odbył się Piknik Rodzinny czyli święto mamy i taty przedszkolaków z Bajkowego Przedszkola.

KONKURS RECYTATORSKI IM. J. SŁOWACKIEGO

osZ TY Dnia 30 maja 2014r. w Miłosławiu odbył się XXIX Wojewódzki Konkurs Recytatorski im. Juliusza Słowackiego.

DZIEŃ MŁODZIEŻY Z PATRONEM W SULĘCINKU

dzien młodzieżyDnia 29 maja Gimnazjum im. Karola Wojtyły obchodziło Dzień Młodzieży z Patronem.

MASKOTKA-PATRIOTKA

PATRIOTKAW związku z Dniem Flagi oraz rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 MAJA dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej wzięły udział w szkolnym konkursie plastycznym na MASKOTKĘ-PATRIOTKĘ.

Kopciuszek - konkurs

Konkurs kopciuszkowy

Sukces Drużyny Korczaka

Średzki Ośrodek Kultury zorganizował I ogólnopolski przegląd dziecięcych teatrów amatorskich. Uczniowie kl. V osiągnęli swój pierwszy teatralny sukces – II miejsce.

Ania z Zielonego

Ania zielll

„WIDZIELIŚMY ZIELONE WZGÓRZE”

W roku szkolnym 2014 w Zespole Szkół w Sulęcinku wprowadzono innowacje

w programie wychowawczym – „Szkoła jest teatrem”.
522,155 Unikalnych wizyt